Tag Archives: Телешко по бургундски

Телешко по бургундски

Телешко по бургундски Продукти: 600 гр телешко месо за готвене, без кост (всъщност е говеждо месо) 100 гр пушен бекон 2 глави лук 2 глави шалот 2 скилидки чесън 3-4 стръка мащерка 2 дафинови листа Черен пипер 1 кубче телешки … Continue reading

Posted in Салати | Tagged , , , , | 1 Comment